Отзывы

Отзывы

Оставьте свой отзыв о платформе Aveopt

Общая оценка

4.7
Rated 4.7 out of 5
4.7 из 5 звёзд (основано на 3 отзывах)
Отлично67%
Очень хорошо33%
Приемлимо0%
Плохо0%
Ужасно0%

График отправок

Новая Почта:
ПН-ПТ до 16:00
СБ до 14:00

УкрПочта и Justin – отправки на след. день

НАШ РОЗНИЧНЫЙ САЙТ:

Мой отзыв о работе с Авеопт

Rated 5 out of 5
29.03.2021

Работаю на данной платформе практически 1 год .Заказов сделала очень много .Авеопт первый поставщик с которым я начала работать по дропшиппингу . Менеджер Анастасия большая умничка . Да бывают всякие ситуации но они быстро решаются . Цены очень хорошие ! Какой то период была проблема с отправками но после переезда склада данная проблема решилась . Отправки в основном идут день в день . Платформа постоянно улучшается . Появилась выгрузка yml и это очень круто! Благодарю руководство и менеджера за сотрудничество , за то что Вы слышите и отвечаете на просьбы , постоянно улучшаетесь . Надеюсь на долгое и плодотворное сотрудничество !
Ответ администратора: Спасибо за ваш отзыв 🙂

Кристина

Чесний відгук мого досвіду за пів року співпраці!)

Rated 4 out of 5
26.03.2021

Сьогодні в мене появилось бажання написати чесний відгук свого досвіду з Авеопт.
За пів року я оформив на цій платформі около 200 замовлень. І я хочу оцінти їх по трьом критеріям:
Фото товару, опис і ціни: В основному фото та характеристики товару відповідають дійсності, звісно є деякі товари де характеристики накрученій. На моєму досвіду це були смарт часи, навушники, та павербанки. Ціни тут одні з кращих, я за пів року скільки займаюсь дропшипінгом, працюю з різними платформами і тільки 2 платформи в мене де ціни нищі за ринкові Авеопт одна з них)!
Менеджер: Чесно скажу менеджери тут терплячі, мій менеджер це Настя привітлива, завжди є 101 отмазка чому товар не поїхав вчасно) відповідають на питання на протязі дня 1 – 2 рази, 3 рази щоб відписала це має прям удача має випасти в цей день мені) Впринципі роботою менеджера я задоволений по тій причині, що косяки з їх сторини признають і компенсують при потребі клієнтам.
Склад: Чесно відправками взагалі не задоволений, приблизно 10%-15% відправок це косяки самого складу, не та кількість, не той товар, не той розмір, не той колір. Максимум 50% товарів їхали вчасно, і як на мене це найгірший показник, серед платформ з якими я співпрацюю! Бракованих товарів за весь час було десь 4-5 максимум.
І підсумок: Я пів року назад почав займатись дропшипингом і починав я з цією платформою, впринципі платформа оформленна дуже добре, постійно її допрацьовують і це класно. Ціни завжди на вищому рівні. І я дуже надіюсь, що вони покращать роботу на складі, тому, що відправки вчасні – це важливіше чим ціна. Оскільки частіше скарги від покупців на відправки товара, а не на ціну!!!
Дякую, всім хто читав, можливо я комусь допоміг відгуком))) Хорошого дня!)
Відповідь адміністратора: Доброго дня, дякуємо за ваш чесний відгук 🙂 По відправкам вже набагато покращили роботу і багато людей це відчули. Гарних вам продаж 🙂

Павло

Супер магазин для дрпшипперов

Rated 5 out of 5
12.03.2021

Спасибо за хорошее качество товаров и хорошие условия сотрудничества, отправки вовремя, условия самые лучшие, кабинет, выплаты все очень удобно
Ответ администратора: Добрый день, большое спасибо за Ваш отзыв 🙂

Анастасия

Разработка сайтов Dpmine

Создание сайтов Dpmine